Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHTC, RE Vive'yi Tanıttı

HTC, RE Vive'yi Tanıttı

02 Mart 2015
HTC, RE Vive'yi Tanıttı - Yeni ürünlerini düzenlediği bir etkinlikte kullanıcılarına sunan HTC, kullanıcıları tarafından merakla beklenen One M9 resmi duyurusunu gerçekleştirdi. HTC bu etkinlikte kullanıcılarına yeni ürünleri' ni tanıttı.

Yeni ürünlerini düzenlediği bir etkinlikte kullanıcılarına sunan HTC, kullanıcıları tarafından merakla beklenen One M9 resmi duyurusunu gerçekleştirdi. HTC bu etkinlikte kullanıcılarına yeni ürünleri' ni tanıttı.

Yeni ürünlerini düzenlediği bir etkinlikte kullanıcılarına sunan HTC, kullanıcıları tarafından merakla beklenen One M9 resmi duyurusunu gerçekleştirdi. HTC bu etkinlikte kullanıcılarına yeni ürünleri' ni tanıttı.

HTC, Valve ile iş birliği sayesinde Grip' ek olarak hazırladığı RE Vive' yi kullanıcılarına Barselona'da duyurdu. Steam VR' e destek olarak geliştirilen RE Vive içinde Oculus Rift' e benzeyen bir donanım barındırıyor. İçerik aktarmak isteyenler harici kaynaklarda bunu gerçekleştirebilecek.

Re Vive' ye HTC 70'den daha fazla sensöre yer verildiğinden dolayı; 360 derecelik bir görüntü açısı bulunuyor. Gözlüğü kullanıcılara tanıtırken "Gerçek dünyada olduğu gibi" cümlesini yoğun olarak kullanılıyor. RE Vive' nin 90 kare/saniye hızında bir akış sağladığı belirtiliyor. RE Vive iki farklı kontrolcüye sahip olabilecek. RE Vive açıklamaya göre yılsonu piyasaya sunulacağı belirtildi.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, HTC, Grip, RE Vive, HTC 70, Steam VR