Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriUzay Limanı Yapılıyor

Uzay Limanı Yapılıyor

04 Mart 2015
Uzay Limanı Yapılıyor - Bildiğiniz gibi 2012' de çekilen Gerçeğe Çağrı filminde dünyadaki bölgelerden sadece iki bölgede yaşanabilirlik kalmıştı.

Bildiğiniz gibi 2012' de çekilen Gerçeğe Çağrı filminde dünyadaki bölgelerden sadece iki bölgede yaşanabilirlik kalmıştı.

Bildiğiniz gibi 2012' de çekilen Gerçeğe Çağrı filminde dünyadaki bölgelerden sadece iki bölgede yaşanabilirlik kalmıştı. Gerçeğe çağrı filminde İngiltere'nin olduğu bölüm kısım merkezi olarak adlandırılıyordu, Avusturalya' nın bulunduğu bölge ise koloni olarak adlandırılmıştı. Film'de Avusturalya'nın işçi kısmının metro hattı ile İngiltereye gidip aynı gün içerisinde gidip gelşini anlatıyordu yogun olarak. Metro hattı dünyanın çekirdeğinden geçerek ingiltere' ye ulaşıyordu. Dünya'nın çekirdeğinden çok hızlı bir şekilde geçiyordu ve kısa bir zaman içerisinde İngiltere gidip gelebiliyordu metro hattı.

Bu Birleşik Krallık Hükümeti buna benzeyen bir çalışma sürdürüyor. Bu çalışmayı uzayla bir yolculuk için bir hazırlık. Uzay Gemileri için bir liman arayışı başlandı. Yolculuğun sadece 2 saat süreceği yolculuk iş dünyasına çok faydalı olacağı düşünülüyor. Bu yeni ulaşım seçeniği iş dünyasına etkisi büyük olucak. Bu projeyi tasarlayan Virgin Atlantic ve Scaled Composites şirketleri çalışmalarında hızlanırsa kısa sürede gelebilecek.


Etiketler: Birleşik Krallık Hükümeti, Gerçeğe Çağrı, Film, Avusturalya, Dünya, Virgin Atlantic, Scaled Composites