Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriCanon' un yeni ürünleri ile görüntü yakalama özğürlüğünü yaşayın

Canon' un yeni ürünleri ile görüntü yakalama özğürlüğünü yaşayın

06 Mart 2015
Canon' un yeni ürünleri ile görüntü yakalama özğürlüğünü yaşayın - EOS 760D güçlü 19 çapraz tipte Af noktasına sistemine sahip olduğunda dolayı artık sporları, yarışları belgeselleri daha net olarak çekime alabileceksiniz.

EOS 760D güçlü 19 çapraz tipte Af noktasına sistemine sahip olduğunda dolayı artık sporları, yarışları belgeselleri daha net olarak çekime alabileceksiniz.

DLRS modelleriyle Canon, EOS serisine eklenen ürünlerini tanıttı. Fotoğrafçıların profesyonel görüntü yakalayabilmelerini için yeni gelişmiş ürünleri EOS 750D ve EOS 760Damatör ürünleri tanıttı. EOS 750D ve EOS 760Damatör modelleri 6 görüntü işlemcisi kullanıyor. EOS 750D ve EOS 760Damatör çok daha canlı, net ve odak bölgesini çok daha hızlı tanımlanıyor.

Görüntüyü çok iyi yakalamanıza yardımcı olacak bu ürünler, kapalı mekanlarda karanlıkta, gün batımı ya da gün doğuşunda çok daha iyi görüntüler yakalaya bilmemize yardımcı olacak. EOS 750D ve EOS fotoğrafları iyi yakalayabilmesi için kullanılmış ISO 100-12.800 aralığı kapasitesi sayesinde görüntü yakalayabilmek çok daha kolay. Görüntü yakalamak isterken titreme tepkinize karşılık olarak tepkime teklonoji sayesinde her hangi bir titremeye karşın görüntüyü net yakalama imkanı sağlayacak.

EOS 760D güçlü 19 çapraz tipte Af noktasına sistemine sahip olduğunda dolayı artık sporları, yarışları belgeselleri daha net olarak çekime alabileceksiniz. Yaratıcı video çekimleri sayesinde harika videolar çekebilecek ve yaratıcı video mod' ları sayesinde video çekmekte özgürlüğünüz kısıtlanması yaşamayacaksınız.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Canon, Görüntü, Fotoğraf,i Video, Fotoğraf Çekmek, Fotoğraf Çekimleri, Canon Görselleri, Görüntü Kalitesi