Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft' tan Bluetooth' lu Harici Klavye

Microsoft' tan Bluetooth' lu Harici Klavye

05 Mart 2015
Microsoft' tan Bluetooth' lu Harici Klavye - Kullanıcılardan destek alamaması çok konuşulurken Microsoft, Mobil Dünya Kongresin' de Bluetooth klavye'sinin tanıttı.

Kullanıcılardan destek alamaması çok konuşulurken Microsoft, Mobil Dünya Kongresin' de Bluetooth klavye'sinin tanıttı.

Bütün işletim sistemlerini bir araya getirmek için hazırlık yapan Microsoft, Windows Phone 8.1' ede desteği de devam ediyor. Alınan bilgilere göre Windows Phone 8.1 için yayınlanması planlanan Ubdate 2 beraberinde Bluetooth harici klavye desteğini de getiriyor. Kullanıcılardan destek alamaması çok konuşulurken Microsoft, Mobil Dünya Kongresin' de Bluetooth klavye'sini tanıttı.

Windows Phone için bluetooth harici klavye' sini tanıttıktan sonra kullanıcılarından olumlu tepkiler alan Microsoft, Windows Phone 8.1 için' de Bluetooth Klavye desteği sunması kullanıcılardan gelen istekler arasında.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Mobil Dünya Kongresi, Windows Phone, Ubdate 2, Microsoft, Klavye, Harici Klavye