Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri100 Milyon fazla kullanıcısını aşan BlackBerry Messenger

100 Milyon fazla kullanıcısını aşan BlackBerry Messenger

06 Mart 2015
100 Milyon fazla kullanıcısını aşan BlackBerry Messenger - BMM' nin Android ve iOS'a gelmesiyle indirme sayısının 100 milyon aştığının açıklamasını yapan BlackBerry, kullanıcılarının 1 milyarı aşkın çıkarmalar gönderip aldığı açıklamasında da bulundu.

BMM' nin Android ve iOS'a gelmesiyle indirme sayısının 100 milyon aştığının açıklamasını yapan BlackBerry, kullanıcılarının 1 milyarı aşkın çıkarmalar gönderip aldığı açıklamasında da bulundu.

WhatsApp ve Line' dan sonra BBM ( BalckBerry Mesenger ) hizmeti vemreye başlayan BlackBerry, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği yenilik ile iOS ve Andorid platformunda kullanıcılarına sundu. Bu geliştirme sayesinde BlackBery Firması kullanıcı artışı sağlamayı hedefledi.

Bu gelişme sayesinde kullanıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. En çok indirilen uygulamalar arasında yer alarak bu geliştirmenin istenilen sonucu elde edildi. BMM' nin Android ve iOS'a gelmesiyle indirme sayısının 100 milyon aştığının açıklamasını yapan BlackBerry, kullanıcılarının 1 milyarı aşkın çıkarmalar gönderip aldığı açıklamasında da bulundu. Yine de WhatsApp ve Line anlık mesajlaşma uygulamalarından çok daha geride kaldığıda gözden kaçmıyor. BlackBerry' in son zamanlarda bir güncelleme getirip getirmeyeceği de bilinmiyor.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, WhatsApp, BlackBerry, BBM, BlackBerry Mesenger, Android, Line, iOS