Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Play Store %90' dan fazla indirim

Google Play Store %90' dan fazla indirim

06 Mart 2015
Google Play Store %90' dan fazla indirim - Sürekli gelişmeye devam eden Android, Android Marketi'ni Google Play Store olarak değiştireli 3 yıl oldu. Google Play Store resmi mağazasının 3. yılına özel kampanyalar gerçekleştirdi.

Sürekli gelişmeye devam eden Android, Android Marketi'ni Google Play Store olarak değiştireli 3 yıl oldu. Google Play Store resmi mağazasının 3. yılına özel kampanyalar gerçekleştirdi.

Sürekli gelişmeye devam eden Android, Android Marketi'ni Google Play Store olarak değiştireli 3 yıl oldu. Google Play Store resmi mağazasının 3. yılına özel kampanyalar gerçekleştirdi. 3 yaşına giren Google Play Store kullanıcılarına bazı uygulamalarında indirim yaptı. Google, 3 yaşını dolduran Google Play Store ve bu 3 yıl içerisinde Google ile Android' lerde de bir çok günceleme gerçekleştirdi.

Google, Google Play Store 3. yaşına özel bazı uygulamalarda indirimlerle karşımıza çıktı. Açıklamaya göre bedava denilebilecek kazar düşük bir fiyata uygulamalarını sunan Google Play Store kullanıcılarını hem şaşırttı hem de yüzlerini güldürdü. Facetune ve Runtastic uygulamalarında yoğun indirim yapan Google uygumaların ücretini 0,25 TL yaptı. Uygulamaya geçen bu kampanya sayesinde kullanıcılar uygulamalara daha ucuz bir şekilde sahip olabilecek.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google, Google Play Store, Facetune, Runtastik, Google Play, Android Market, Andorid, Güncelleme, İndirim, Google Play Store' den İndirim