Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung Kullanıcıları Şokta

Samsung Kullanıcıları Şokta

09 Mart 2015
Samsung  Kullanıcıları Şokta - Samsung büyük bir sorunla karşı karşıya geldi. Samsung MWC 2015' ten önce tanıttığı ürünlerinde çıkan sıkıntılar kullanıcıları tedirgin etti.

Samsung büyük bir sorunla karşı karşıya geldi. Samsung MWC 2015' ten önce tanıttığı ürünlerinde çıkan sıkıntılar kullanıcıları tedirgin etti.

Samsung büyük bir sorunla karşı karşıya geldi. Samsung MWC 2015' ten önce tanıttığı ürünlerinde çıkan sıkıntılar kullanıcıları tedirgin etti. Hala piyasaya bile sürülmemiş olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge' in ekranında oluşan sıkıntılar satışı çok etkileyeceği düşünülüyor. 

Yeni ortaya çıkmış bu sorun hakkında Samsung' dan bir açıklama gelmedi.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in ekranında dokunmatik hatası Samsung' un gözünden nasıl kaçmıştı, bu kadar iddialı telefonlarda çıkan bu sorun bir hayli Samsung' a zarar vereceği görülüyor. Galaxy S6 Edge'in ekranında Galaxy S6 kadar sorun dikkat çekmesede, Galaxy S6' daki bu sorun çok daha fazla belli oluyor. Merakla Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in gelmesini bekleyen kullanıcıların akıllarında bir soru kalıyor. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge piyasaya sürülmeden hatayı onarabilecek mi? Yoksa piyasaya sürüldükten bir süre sonra güncelleme yaparak bu sorunu ortadan kaldıracak? Bunu zaman göstericek.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Samsung, Samsung S6 Edge, Samsung S6, Ekran, Dokunmatik Ekran, İddaalı Telefonlar, Akıllı Telefonlar