Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung MediaTek ile Anlaşma Yapıcakmı?

Samsung MediaTek ile Anlaşma Yapıcakmı?

07 Mart 2015
Samsung MediaTek ile Anlaşma Yapıcakmı? - MediaTek yöneticisi Zhu Shan-gzu Samsung ile anlaşma yapabilecekleri imasında bulundu.

MediaTek yöneticisi Zhu Shan-gzu Samsung ile anlaşma yapabilecekleri imasında bulundu.

Qualcomm ile iş biliği olan Samsung, işlemcilerin ısınmasından şikayetçi olduğundan dolayı kendi işlemcisi olan Exynos 7 Octa' yı Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde kullandı. Hala orta seviyelerindeki tüm teklonoji ürünlerinde Qualcomm işlemcisini kullanmaya devam eden Samsung bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Samsung gelen bilgilere göre yeni işlemci şirketiyle anlaşma yapabileceği konuşuluyor. Hem uygun fiyata hemde kaliteli bir işlemci kullanmayı düşünen Samsung MediaTek ile anlaşma yapabileceği konuşuluyor. MediaTek yöneticisi Zhu Shan-gzu Samsung ile anlaşma yapabilecekleri imasında bulundu. Samsung' un Tizen işletim sistemli ürünlerinde MediaTek işlemcilerini kullanmaya planladığı da gözden kaçmıyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Samsung, Samsung S6, Samsung S6 Edge, Qualcomm, Tizen İşletim Sistemi, MediaTek