Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriRovio şirketinden şimdi yeni bir oyun

Rovio şirketinden şimdi yeni bir oyun

09 Mart 2015
Rovio şirketinden şimdi yeni bir oyun -  Adının Angry Birds Under Pigstruction olduğunu açıklayan Rovio firması grafikleri çok güçlü bu oyunda kuşların kartlar şeklinde ekranın alt köşelerinde olacağını ve uygulama içi satın alma seçeneğinin bulunacağını belirtti.

Adının Angry Birds Under Pigstruction olduğunu açıklayan Rovio firması grafikleri çok güçlü bu oyunda kuşların kartlar şeklinde ekranın alt köşelerinde olacağını ve uygulama içi satın alma seçeneğinin bulunacağını belirtti.

2009 yılında iyi bir çıkış yapan, iOS platformundaki cihazlar için tasarlanan Angry Bird oyunu kısa sürede kullanıcıların büyük ilgisiyle karşılaştı. Rovio şirketi yeni bir güncelleştirme getirerek BlackBerry, PlayStation, WindowsPhone ve Android platformundaki cihazlarda da oynanabilmesi sağlandı. Bu oyunun çok oynanması Rovio şirketini harekete geçirerek 15 kadar Angry Birds oyunlarını kullanıcılarına sunmuştu. 

Rovio şirketi şimdi yeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Yeni grafik tasarımları ve yeni gelişmelerle karşımıza çıkan bu oyun birçok seçenek sunuyor. Adının Angry Birds Under Pigstruction olduğunu açıklayan Rovio firması grafikleri çok güçlü bu oyunda kuşların kartlar şeklinde ekranın alt köşelerinde olacağını ve uygulama içi satın alma seçeneğinin bulunacağını belirtti. Ücretsiz olacak Angry Birds Under Pigstruction oyunu 270 seviyeden oluşuyor. Sadece şimdilik Kanada App Store' da yayınlanan test sürümü olan bu oyun kısa zamanda tüm platformalardaki mağazalarda yayınlanması gerekiyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, iOS, BlackBerry, Android, iOS, WindowsPhone, Angry Bird, Rovio Şirketi