Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriŞarj Bitiren Torrent Reklamları

Şarj Bitiren Torrent Reklamları

09 Mart 2015
Şarj Bitiren Torrent Reklamları - Yeni bir reklam içerikli geliştirilen program indirilen her telefonda sıkıntılar yarattı.

Yeni bir reklam içerikli geliştirilen program indirilen her telefonda sıkıntılar yarattı.

Müzik, video ve filmleri kolayca indirmemize yardımcı olan uTorrent kullanıcılarını büyük bir sıkıntıyla baş başa bıraktı. Biliyoruz ki uygulama indirirken reklam içerikli programlarla beraber iniyordu. İndirilen bu reklam içerikli programları sadece "ileri" tuşuna basmadan çıkan programı reddederek kurtara biliyorduk.

Yeni bir reklam içerikli geliştirilen program indirilen her telefonda sıkıntılar yarattı. Bu durum uTorrent' i çok etkileyebileceği düşünülüyor. uTorent' ten program indiren 3. parti uygulamalarda insanlar cihazlarının yavaşladığını hemde cihazların çok pil tükettiklerini aktardı. Önceden indirilen programlar kaldırılabilse de bu program kaldırılamıyor.

Bu programın araştırması yapanlar bu virüs' ün Bitcoin Miner virüsü olduğunu açıkladı. Bu virüs elektronik para birimi gibi. Yani bu programlar telefonların şarjını çabuk bitirerek bilgisayar yapımcısına para kazandırıyor. Bu programı şikayet etmek isteyenler uTorrent' i Torrent' e şikayet edemiyor. Torrent' in uTorent ile resmi bağlantısı olmadığından dolayı dava açılamıyor.

Programın adının Epic Scale olduğunu söyleyen kullanıcılar; bu durumun bir an önce düzeltilmesini ve telefonlarının eski haline kavuşmasını ümit ediyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Torrent, uTorrent, Virüs, Bitcoin miner, Müzik Video