Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMacBook Aksesuarsız Olmaz

MacBook Aksesuarsız Olmaz

10 Mart 2015
MacBook Aksesuarsız Olmaz - Yeni tasarımlarıyla ön planda olan Apple' n yeni ürünü MacBook ultra inceliği sayesinde kullanıcılarını şaşırttı. Yeni bağlantı ile karşımıza çıkan MacBook farklı bağlantı seçenekleri sunuyor.

Yeni tasarımlarıyla ön planda olan Apple' n yeni ürünü MacBook ultra inceliği sayesinde kullanıcılarını şaşırttı. Yeni bağlantı ile karşımıza çıkan MacBook farklı bağlantı seçenekleri sunuyor.

Yeni tasarımlarıyla ön planda olan Apple' n yeni ürünü MacBook ultra inceliği sayesinde kullanıcılarını şaşırttı. Yeni bağlantı ile karşımıza çıkan MacBook farklı bağlantı seçenekleri sunuyor. MacBook Air' den daha ince olarak geliştirilen MacBook USB Type C giriş port 'u sayesinde USB bağlayabilecek ve HDMI çıkışını sağlayabilecek. Tek girişi olmasından dolayı akıllarda bir çok soru oluşuyor. Tek girişi olan MacBook' a nasıl Mause ile USB bir anda bağlanabilecek? Bir çok işlem yapmak istersek bu MacBook' u nasıl kullanabilecez? Apple bunun içinde USB Type C konektörü ile bir çok bağlantıya ulaşabilmek için "USB-C Dijital AV Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü" kullanmamız gerektiğini ve MacBook' un buna dayanılarak ince tasarlandığının görüşü yaygın. Bu adaptör ne kadardır soruları da yaygın fakat sadece 249 Tl olan bu adaptör olmadan MacBook' a bağlantı sağlayamıyoruz, hiçbir çoklu işlem gerçekleştiremiyoruz.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, MacBook, MacBook Air, Apple, PC, Adaptör, Çoklu Bağlantı Adaptörü