Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'dan Apple TV' ye İndirim !

Apple'dan Apple TV' ye İndirim !

11 Mart 2015
Apple'dan Apple TV' ye İndirim ! - Apple'ın düzenlediği Spring Forward etkinliğinde bir çok ürün tanıtırken önemli bir ürününü de tanıttı. Ön planda olan Apple Watch üründen bahsedileceği belli olan bu etkinlikte Apple Tv' nin ücretlendirilmesi konusada deyindi.

Apple'ın düzenlediği Spring Forward etkinliğinde bir çok ürün tanıtırken önemli bir ürününü de tanıttı. Ön planda olan Apple Watch üründen bahsedileceği belli olan bu etkinlikte Apple Tv' nin ücretlendirilmesi konusada deyindi.

Apple' ın düzenlediği Spring Forward etkinliğinde bir çok ürün tanıtırken önemli bir ürününü de tanıttı. Ön planda olan Apple Watch üründen bahsedileceği belli olan bu etkinlikte Apple Tv' nin ücretlendirilmesi konusuna da değindi. 25 milyon' dan fazla satın alınan Apple TV' nin fiyatı 99 dolar iken bu indirimle 69 dolardan kullanıcılarına sunulacak. Türkiye'de önceden fiyatının 279 TL olduğu Apple TV, indirime uğrayıp 249 TL düşürüldü. Bunlarla beraber düzenlenen etkinlikte HBO ile yaptığı işbirliği hakkında da konuşmada yapıldı. Yapılan açıklamada HBO Now şirketi' nin Apple TV' yi özel olarak aylık 14,99 dolardan kullanıcılarına sunulacak.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Apple, Apple TV, Apple Watch, HBO