Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriŞiddet İçerikli Oyunlar Yasaklanacak mı ?

Şiddet İçerikli Oyunlar Yasaklanacak mı ?

11 Mart 2015
Şiddet İçerikli Oyunlar Yasaklanacak  mı ? - Çok sayıda oyuncuya sahip olan Minecraft oyunu türkiyede yasaklaması konusunda bir çalışma var.

Çok sayıda oyuncuya sahip olan Minecraft oyunu türkiyede yasaklaması konusunda bir çalışma var.

Çok sayıda oyuncuya sahip olan Minecraft oyunu Türkiye' de yasaklaması konusunda bir çalışma var. Aileler çocuklarının oynadığı Minecraft oyunun çocuklar için tehlikeli olduğunu öne sürüyor bu yüzden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı harekete geçti. Bu oyunun yaratıcılık acısında iyi bir etkisi varken şiddet içerikli oyunda insan öldürme, insan öldürmeyi basit bir hale getirdiği ve küçük bedenlerin zarar gördüğü açısından tehlikeli olduğu ayrıca çocukların bu oyunlar sayesinde insan öldürmeyi, insanlar ölürken acı çekmediği, insan öldürmenin kolay olabileceği düşüncelerine kazındığını belirtildi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ilerleyen süreçte türkiyede bu oyunun yasaklanabileceğinin açıklaması geldi. Şiddet eğilimi içeren bu oyun kapanırsa neler olacak diye düşünmeye başlanıyor. Şiddet içerikli birçok oyun var bu oyuna benzer bütün oyunlar Türkiye' de yasaklanacak mı sorusu akıllara gelmiyor değil.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Minecraft, Oyunlar, Şiddet İçerikli Oyunlar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı