Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYeni Geliştirmeyle Samsung Milk Music

Yeni Geliştirmeyle Samsung Milk Music

11 Mart 2015
Yeni Geliştirmeyle Samsung Milk Music - Samsung' un müzik hizmeti olan Samsung Milk Music daha geniş bir kitleyi hedefliyor.

Samsung' un müzik hizmeti olan Samsung Milk Music daha geniş bir kitleyi hedefliyor.

Samsung' un müzik hizmeti olan Samsung Milk Music daha geniş bir kitleyi hedefliyor. Android Platformunda ki cihazlarda kullanılabilen Samsung Milk Music uygulamasını yeni gelişme ile karşımızda görebiliriz. Web tabanlı olarak beğeniye sunulan Samsung Milk Music iki seçenekle karşımıza çıkıyor. Geliştirilen Samsung Milk Music' in artık tasarımı da değiştirildi. Sade bir tasarımla karşımıza çıkacak. Hem üyelik seçeneği sunan ve ücretsiz olan bu servis yeni tasarımıyla daha fazla seçenek sunuyor. Web sürümünün alt kısmında yer alan kontrol şeması birde üst tarafta müzik parça ayarı ile karşılanıyorsunuz. Samsung Milk Music "i" olan simgesine tıklayarak şarkılar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilme seçeneği de bulunuyor. Milk Music' e sınırsız içeriğe sahip olmak isteyenler premium üyelikle sadece 3.99 dolar sahip olabilecek.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Samsung, Samsung Milk Music, Android Platform