Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Chromebook Pixel' e Yeni Güncelleme

Chromebook Pixel' e Yeni Güncelleme

12 Mart 2015
 Chromebook Pixel' e Yeni Güncelleme - Yeni modellerini duyuran Apple' dan sonra Google' da bir geliştirmeyle karşımıza çıktı. Henüz yeni tanıtılmış olan Chromebook Pixel olan dizüstü bilgisayarını güncelledi.

Yeni modellerini duyuran Apple' dan sonra Google' da bir geliştirmeyle karşımıza çıktı. Henüz yeni tanıtılmış olan Chromebook Pixel olan dizüstü bilgisayarını güncelledi.

Yeni modellerini duyuran Apple' dan sonra Google' da bir geliştirmeyle karşımıza çıktı. Henüz yeni tanıtılmış olan Chromebook Pixel olan dizüstü bilgisayarını güncelledi. Bu güncelleme sayesinde cihazın ömrü yükseltildi ve cihazın pil ömrünün daha uzun sürmesi için çalışmalar yapıldı. Bu güncelleme ile artık Chromebook Pixel' de daha uzun çalışmalar yapabileceğiz. Tamamen dolmuş olan dizüstü bilgisayarımız tam 12 saat pil ömrü bulunuyor. Yeni özelliği ise tam 15 dakka içerisinde tam 2 saat'lik pil ömrü sağlıyor. Chromebook Pixel'e 2560x1700 piksel çözünürlüğünde 12.85 inç dokunmatik ekrana sahip cihazda 2.2 GHz Core i5 ve 2.4 GHz Core i7 işlemciler yer alıyor. 32 GB ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Chromebook Pixel tam 8 GB / 16 GB belleğe sahip. 720p kamera, SD kart girişi, arka aydınlatmalı klavye sayesinde eşsiz güzellikler bizi bulucak. Üst modellerin 1299 dolardan satışa sunulurken giriş modelleri sadece 999 dolar olucak.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Chrome, ChromeBook Pixel, Apple, PC, Bilgisayar, Core i7 İşlemci, Yeni özellik