Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter' dan Küçük Geliştirmeler

Twitter' dan Küçük Geliştirmeler

13 Mart 2015
Twitter' dan Küçük Geliştirmeler - Sürekli yeni güncellemeler yapan Twitter neredeyse her hafta yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

Sürekli yeni güncellemeler yapan Twitter neredeyse her hafta yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

Sürekli yeni güncellemeler yapan Twitter neredeyse her hafta yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Süreli yeniliklerle karşımıza çıkan Twitter kullanıcılarını arttırmaya da devam ediyor. Bu güncellemenin küçük geliştirmeler olduğunun altı çizildi. Bu güncelleme sayesinde ulaşılan bilgilere göre iOS platformundaki Twitter mobil uygulamasına profil bölümündeki küçük olan fotoğraflar artık daha büyük ve bazı kısımlarda değişiklik görülüyor. Sürümün numarasının 6.23 olduğu belirtilen güncelleme sonrasında Twitter' ın kullanıcılarına daha ne gibi yenilikler yapacağı merak konusu.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Twitter, Geliştirmeler, iOS Cihazları, Profil Fotoğraf boyutları