Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMozilla ve Google arasındaki çekişmeler devam ediyor

Mozilla ve Google arasındaki çekişmeler devam ediyor

16 Mart 2015
Mozilla ve Google arasındaki çekişmeler devam ediyor -  Firefox tarayıcısı kullananlara bilgilendirme gibi bir eklenti görünüyor. Bu eklentide tarayıcınızın arama motorunu Google ile nasıl değiştirebileceğiniz hakkında bilgiler sunuyor.

Firefox tarayıcısı kullananlara bilgilendirme gibi bir eklenti görünüyor. Bu eklentide tarayıcınızın arama motorunu Google ile nasıl değiştirebileceğiniz hakkında bilgiler sunuyor.

Mozilla ve Google arasındaki çekişmeler devam ediyor. İnternet Devi Mozilla 2014 yılında Firefox' tan arama motoru Google çıkarmıştı. Geçtiğimiz yıl Mozilla arama motoruna Yaho olarak devam etmişti. Alınan bilgilere  göre Google Firefox' ta ki kullanıcılarını geri almak için harekete geçti birçok çalışma sürdürüyor. Bunlardan biride Firefox tarayıcısı kullananlara bilgilendirme gibi bir eklenti görünüyor. Bu eklentide tarayıcınızın arama motorunu Google ile nasıl değiştirebileceğiniz hakkında bilgiler sunuyor. Google 100 milyar dolar aramayı Yaho' ya kaptırmasıyla beraber gerçekleşen bu durum Google' n bundan sonra ne gibi yollarla kullanıcılarını kazanacağı merak konusu.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google, Mozilla, Mozilla Firefox, Yaho