Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYeni versiyon Skype for Business

Yeni versiyon Skype for Business

18 Mart 2015
Yeni versiyon Skype for Business - Anlık mesaj ve video uygulaması üreten ve bu platformda birçok kullanıcısı olan Microsoft kendi uygulaması olan görüntülü arama ve mesajlaşma özelliğiyle Skype' ın yeni bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Anlık mesaj ve video uygulaması üreten ve bu platformda birçok kullanıcısı olan Microsoft kendi uygulaması olan görüntülü arama ve mesajlaşma özelliğiyle Skype' ın yeni bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Anlık mesaj ve video uygulaması üreten ve bu platformda birçok kullanıcısı olan Microsoft kendi uygulaması olan görüntülü arama ve mesajlaşma özelliğiyle Skype' ın yeni bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz kasım ayında Microsoft' un yaptığı açıklamaya göre Lync uygulamasının adının değiştireceklerinin bilgisini vermişti. Microsoft Skype for Business adını verdigi bu versiyon işletmelerde sıkça kullanılan Lync' ın yerini almayı planlıyor. Lync' den daha yüksek güvenlik önlemleri bulunan ve ayrıca Office entegrasyonların da bulunduğunu açıklayan Microsoft bu versiyonda Skype sürümü Word, Excel, PowerPoint gibi popüler MS Office uygulamaları ile tam uyumlu olarak çalışacağı belirtildi. Lync kullanan müşterilerden Skype for Business geçiş yapmak isteyen ler için 30 Nisan 2015 kadar Business versiyona geçiş sağlanabilinecek. 

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Sklype, Skype for Business, Lync, Word, Exel, PowerPoint, MS Office