Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMohammed Abu- Garbeyyeh' tan Yeni Geliştirme

Mohammed Abu- Garbeyyeh' tan Yeni Geliştirme

18 Mart 2015
Mohammed Abu- Garbeyyeh' tan Yeni Geliştirme - Cydia geliştiricisi Mohammed Abu- Garbeyyeh iPhone gelen sesli aramaları Moto 360 yönlendirerek aramayı yanıtlamayı başardı.

Cydia geliştiricisi Mohammed Abu- Garbeyyeh iPhone gelen sesli aramaları Moto 360 yönlendirerek aramayı yanıtlamayı başardı.

Akıllı saatlerden biri olan Andoid Wear geçtiğimiz günlerde kullanıcıları mutlu edicek bir hackleme yaşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde hackerların yaptığı çalışmalar sonucu Android Wear işletim sistemi haclemiş ve iOS platformundaki cihazlar içinde kullanabilmeye imkan sağlanabilmişti.

Hackerların yaptığı bu çalışma sonucu iPhone' lara gelen bildirimler Android Wear' a da yönlendirilmişti. Çok kısıtlı olmasına ramen bu hacklenme sayesinde iPhone kullanıcıları Android Wear kullanma imkanı sağlanmıştı. Gelen bilgilere göre Cydia geliştiricisi Mohammed Abu- Garbeyyeh yeni bir geliştirmeyle karşımıza çıktı.

Cydia geliştiricisi Mohammed Abu- Garbeyyeh iPhone gelen sesli aramaları Moto 360 yönlendirerek aramayı yanıtlamayı başardı. Andoid Wear' ın kullanılabilmesi için cihazın Jailbreak işlemi yapılması gerekirken Google Android Wear'ı iOS getirmeyi planlarken böyle bir çalışma bundan önce bu işleme çok daha erken ulaşabileceğiniz belirtiliyor. Android Wear, iOS platformundaki cihazlarda da kullanılması için Apple ile Google bir anlaşma yapıcak mı bunuda zaman göstericek.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Android Wear, Android Watch, iPhone, Mohammed Abu- Garbeyyeh, Google, Apple Wear, Akıllı Saatler, iOS, Cydia, Apple, Hack, Jailbreak