Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriÜcretsiz Modern Combat 5

Ücretsiz Modern Combat 5

19 Mart 2015
Ücretsiz Modern Combat 5 - Modern Combat 5 geliştiricisi Gameloft firması yeni bir geliştirmeyle kullanıcılarına yeni bir avantaj sağlıyor. Modern Combat 5 kısıtlı süreliğine ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sundu.

Modern Combat 5 geliştiricisi Gameloft firması yeni bir geliştirmeyle kullanıcılarına yeni bir avantaj sağlıyor. Modern Combat 5 kısıtlı süreliğine ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sundu.

Bildiğimiz üzeri mobil platformundaki cihazlar için oyunlar geliştiren Gameloft, Modern Combat 5 adında geçtiğimiz yılda çıkardığı oyunla kullanıcılarının karşına çıkmıştı. Gameloft firması bu oyunda Türkçe desteğini de kullanmış ve grafikleri konsol kalitesine göre ayarlanmıştı.

Modern Combat 5 geliştiricisi Gameloft firması yeni bir geliştirmeyle kullanıcılarına yeni bir avantaj sağlıyor. Modern Combat 5 kısıtlı süreliğine ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sundu. Modern Combat 5 iOS cihaz kullanıcılarına yani kontrolcüye destekte sağlayacak.

Yapılan güncellemeler sırasıyla aşağıda verilmiştir;

- Takviye sınıfı, takımına gereken desteği sağlıyor
- Müttefikleri iyileştirmek için tıbbi teçhizatlar bırak
- Takım arkadaşların öldükleri yerde tekrar canlansın
- Savaş meydanındaki yeteneklerini ve etkinliğini artır
- Her sınıf için ekstra silah serisi
- Takviye sınıfı için yeni hafif makineli tüfek kategorisi
- Skor üstünlüğü sağlamak için bölgeleri ele geçir ve savun
- Standart, forma uyan veya genişletilmiş kumandalarla oyunun keyfini sür
- Yeni silah kamuflajları
- Yeni maskeler ve beceriler
- Yeni tekli ve birlik logoları
- Yeni öldürme imzaları
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Gameloft, Modern Combat 5