Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYouTube Cards Yakında Geliyor

YouTube Cards Yakında Geliyor

19 Mart 2015
YouTube Cards Yakında Geliyor - Videolarda bazen çok alakasız yerlerde beliren bu ek açıklamalar YouTube' nin de dikkatini çekmiş olmalı ki bunun için bir çözüm yolu gerçekleştirdi.

Videolarda bazen çok alakasız yerlerde beliren bu ek açıklamalar YouTube' nin de dikkatini çekmiş olmalı ki bunun için bir çözüm yolu gerçekleştirdi.

Bildiğimiz üzeri bazen videolara eklenen konu üzerine ek açıklamalar bulunuyordu. Videolarda bazen çok alakasız yerlerde beliren bu ek açıklamalar YouTube' nin de dikkatini çekmiş olmalı ki bunun için bir çözüm yolu gerçekleştirdi. Adının Yorube Cards olurak belirlenen bu geliştirme videoların sağ kısımlarında bulunucak. Kullanıcılar Youtube Card sayesinde hazırladıkları videolarına istedikleri linkleri ekleyebilecek ve farklı bağlantılarda kullanabilecek. Önceden ek açıklamalar mobil uygulamalarda görünmezken artık YouTube Cards mobil cihazlarda görünebilecek. Şimdilik sadece birkaç videoda bulunan bu özelliğiyle YouTube Cards yakın zamanda tüm videolarda kullanılması bekleniyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, YouTube, Video, Ek Açıklama, YouTube Cards