Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriRovio Şirketi Angry Birds' e tutunmaya çalışıyor

Rovio Şirketi Angry Birds' e tutunmaya çalışıyor

20 Mart 2015
Rovio Şirketi Angry Birds' e tutunmaya çalışıyor - En çok ön planda olan oyunlardan biri olan Angry Birds geliştiricisi Rovio şirketi büyük bir sorun ile karşılaştı. Mobil platformlarda oyunlar geliştiren Rovio şirketi, finansal durumdan dolayı sıkıntı yaşadıkları gündemdeydi.

En çok ön planda olan oyunlardan biri olan Angry Birds geliştiricisi Rovio şirketi büyük bir sorun ile karşılaştı. Mobil platformlarda oyunlar geliştiren Rovio şirketi, finansal durumdan dolayı sıkıntı yaşadıkları gündemdeydi.

En çok ön planda olan oyunlardan biri olan Angry Birds geliştiricisi Rovio şirketi büyük bir sorun ile karşılaştı. Mobil platformlarda oyunlar geliştiren Rovio şirketi, finansal durumdan dolayı sıkıntı yaşadıkları gündemdeydi. Angry Birds oyunlarını seriler haline getiren Rovio şirketi tam 13 seri ile karşımıza çıktı. Rovio şirketinin finansal durum raporlarıda ortaya çıkınca şirketin kar yapmadığı netleşmiş oldu. Rovio şirketinin marka değeri 7 milyar dolar. Rovio şirketi bilğimiz üzeri oyunlarını ücretsiz hale getirmişti sadece uygulama içi satın alma ile devam ediyordu. Finansal raporlarda 2012 yılında olan kar ile geçen yıl arasında %73 kadar düşüş yaşandığı görülüyor. Rovio şirketi 2012 'de kar oranı 82.7 milyon dolar iken 2014'te 10,8 olması şirketin durumunun çok kötü olduğu görülebiliyor. Sadece geçen yıl 600 milyon defa oyun indirilmiş ayrıca uygulama içi 119 milyon dolar getirisi olmuştu Rovio şirketini tutunmaya çalışıyorken finans durumu düzelecek mi herkes merakla bekliyor.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Rovio, Angry Birds, Finansal Raoprlar, Mobil Platform, Oyunlar