Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri128 GB Bellekli Orta Seviyeli Cihazlar Geliyor

128 GB Bellekli Orta Seviyeli Cihazlar Geliyor

20 Mart 2015
128 GB Bellekli Orta Seviyeli Cihazlar Geliyor -  128 GB olan modeller var ve bunlar çok yüksek fiyatlara satılıyor. Samsung adil olmayan fiyatların önüne geçmek için bir çalışma yaptı.

128 GB olan modeller var ve bunlar çok yüksek fiyatlara satılıyor. Samsung adil olmayan fiyatların önüne geçmek için bir çalışma yaptı.

Sürekli olarak yeni gelişmelerle karşımıza çıkan Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy Tab A seri olan tabletlerini duyurmuştu. Samsung orta seviyeli cihazlar için bir yenilik gerçekleştirdi. 128 GB olan modeller var ve bunlar çok yüksek fiyatlara satılıyor. Samsung adil olmayan fiyatların önüne geçmek için bir çalışma yaptı. Samsung orta seviyeli cihazlara uygun fiyatla 128 GB depolama alanını sunabilmek için yeni belleklerini tanıtımını yaptı. Samsung eMMC 5.0 teknolojisi ile geliştirilmiş 128 GB bellekli cihazların performansı da iyi olacağı söyleniyor. Yakın zamanda karşımıza çıkıcak olan 128 GB bellekli cihazların ne kadar olacağı bilinmiyor. Samsung üst seviye cihazlarında Galaxy S6 ile gelen ve daha hızlı veri transferi gerçekleştiren UFS 2.0 teknolojisi ile geliştirilen bellekleri kullanmaya devam edecek. 


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Samsung, eMMC 5.0, Galaxy Tab A, Orta Seviyeli Cihazlar