Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMessenger Uygulaması Facebook Kilitleri Kırdı

Messenger Uygulaması Facebook Kilitleri Kırdı

23 Mart 2015
Messenger Uygulaması Facebook Kilitleri Kırdı - Mark Zuckerberg Facebook' un artık eskisi kadar aktif kullanıcı olmadığından dolayı WhatsApp gibi yatırım amaclı uygulamaya sahip olma isteminden dolayı yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor.

Mark Zuckerberg Facebook' un artık eskisi kadar aktif kullanıcı olmadığından dolayı WhatsApp gibi yatırım amaclı uygulamaya sahip olma isteminden dolayı yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor.

Bildiğimiz gibi Facebook mesaj için ayrı bir uygulama tasarlayarak Messenger uygulamasını tasarlamıştı. Bu uygulama sayesinde Facebook a gelen mesajları aktif olarak takip etmeyi sağlayan bu uygulama Facebook tarafından zorunlu hale getirilmişti.

Facebook yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor

Mark Zuckerberg Facebook' un artık eskisi kadar aktif kullanıcı olmadığından dolayı WhatsApp gibi yatırım amaclı uygulamaya sahip olma isteminden dolayı yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Messenger uygulaması WhatApp gibi çok kullanılan bir uygulama haline gelmeyi planlıyor. Facebook Messenger uygulamasına yeni bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme sayesinde Sadece Facebook mesajları için kullanıla bilen bu uygulama WhatApp uygulaması gibi Facebook' tan ayrılarak herkese açık hale getirilebilecek. Facebook üye olmadan Messenger uygulamasını artık kullanabilirsiniz. Bu yeni güncelleme sadece bunlarla da kısıtlı değil. Online Chat uygulamalarındaki bazı özelliklerle beraber gelen bu yeni Messenger güncellemesinde; sticker ve tema mağazası, , otobüs, uçak rezervasyonu yaptırma seçenekleri , yeni sticker tasarımları' da bulunuyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası