Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSpotify Plak Şirketleriyle Anlaşmaya mı Gidecek ?

Spotify Plak Şirketleriyle Anlaşmaya mı Gidecek ?

23 Mart 2015
Spotify Plak Şirketleriyle Anlaşmaya mı Gidecek ? - 15 Milyon ücretli kullanıcısı bulunan program kazancının sadece 6.8' ini sanatçılara veriyor.

15 Milyon ücretli kullanıcısı bulunan program kazancının sadece 6.8' ini sanatçılara veriyor.

Hayatımızın en önemli duygusal yönde ihtiyacımız olan müzikler telefonlarda yer almaya başladığından beri vazgeçilmezimiz oldu. Her yerde yanımızda taşımak istediğimiz şebeke olsa da, olmasa da istediğimiz müziklere ulaşmak isteğimiz gittikçe arttıkça yeni uygulamalar yeni programlarda beraberinde geliyor. Çevrimiçi müzik indirme programları sayesinde insanlar istedikleri müzikleri istediği yerde dinlemeye başladı. Çevrimiçi müzik programlarından biri olan Spotfiy uygulaması bildiğimiz gibi Ücretli sürümü yanında reklamlı ücretsiz uygulaması da kullanıcılarına sunuyor. Ücretsiz uygulamayı kullanmayı isteyenler reklamları da kabul etmiş oluyor. Yapılan açıklamaya göre Spotify uygulamasının 60 milyon kullanıcı bulunuyor. Bu sayının sadece 15 milyonu ücretli olarak müzik uygulamasını kullanıyor. 15 Milyon ücretli kullanıcısı bulunan program kazancının sadece 6.8' ini sanatçılara veriyor. Bu durumdan dolayı plak şirketleri şikayet etmeye başladı. Bu durum plak şirketlerinin kazancını çok etkilediğinden dolayı Spotify plak şirketleriyle bir anlaşmaya yapabileceği düşünülüyor. 
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Çevrimiçi, Spotify, Müzik İndirme Programları