Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriKonum Eklemeyi Geliştirmek için Foursquare ile Anlaşmaya Gidildi

Konum Eklemeyi Geliştirmek için Foursquare ile Anlaşmaya Gidildi

24 Mart 2015
Konum Eklemeyi Geliştirmek için Foursquare ile Anlaşmaya Gidildi - Sosyal Medya'nın en önemli sosyal ağ platformlarından biri olan Twitter yeni anlaşma ile karşımıza çıkıyor. Twitter' ın yapmış olduğu bu anlaşma ile karşımıza yeni bir uygulama daha çıkıyor.

Sosyal Medya'nın en önemli sosyal ağ platformlarından biri olan Twitter yeni anlaşma ile karşımıza çıkıyor. Twitter' ın yapmış olduğu bu anlaşma ile karşımıza yeni bir uygulama daha çıkıyor.

Sosyal Medya'nın en önemli sosyal ağ platformlarından biri olan Twitter yeni anlaşma ile karşımıza çıkıyor. Twitter' ın yapmış olduğu bu anlaşma ile karşımıza yeni bir uygulama daha çıkıyor. Twitter 'ın konum ekleme özelliği ile bulunduğumu yeri twitter da görüntüleme imkanımız vardı. Twitter bu özelliği daha da iyi hale getirebilmek için çok popüler olan Foursquare ile bir anlaşmaya gitti. Bu anlaşma Tweet' e konum eklerken daha detaylı olay konumu iletebilme imkanı sağlıyor. Twitter' ın yaptığı açıklamaya göre yakın zamanda gerçekleşecek bu özellik güncel daha detaylı konum belirlemeye yardımcı olacağı düşünülmüş.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Twitter, Özellik, Tweet, Konum Ekleme, Foursquare