Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter' ın Yeni Özelliği Reklam Vermek İsteyenlere Büyük Avantaj Sağlıyor

Twitter' ın Yeni Özelliği Reklam Vermek İsteyenlere Büyük Avantaj Sağlıyor

24 Mart 2015
Twitter' ın Yeni Özelliği Reklam Vermek İsteyenlere Büyük Avantaj Sağlıyor - Twitter' ın sürekli olarak hem web sitesini hemde mobil uygulamasını güncelleyerek kullanıcı artışı sürekli arttırıyor.

Twitter' ın sürekli olarak hem web sitesini hemde mobil uygulamasını güncelleyerek kullanıcı artışı sürekli arttırıyor.

Yoğun kullanıcıya sahip sosyal medya devlerinden biri olan Mikroblog sitesi Twitter her geçen gün yeni güncellemeler ile karşımıza çıkıyor. Twitter' ın sürekli olarak hem web sitesini hemde mobil uygulamasını güncelleyerek kullanıcı artışı sürekli arttırıyor. Twitter' ın yeni özelliklerinden biri de otomotik video oynatma özelliği , Twitter bu güncellemeyi sadece Birleşik Devletler' in denemesine sunmuş durumda. ABD'de iOs cihazlarında Twitter uygulamasını kullananlar bu özelliği kullanmaya başladı. Yapılan açıklamada Twitter kullanıcıların % 2' sinin yeni güncellemeyi kullandığı belirtildi. Twitter bu yeni özellik sayesinde daha fazla reklam kullanabilecek bu sayede reklam vermek isteyenler için ilgi odağı olacağı düşünülüyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası,i Twitter, Mikroblog, Video Oynatma,i Otomotik Video Oynatma