Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTunçmatik' le Şarj Sıkıntısına Son !

Tunçmatik' le Şarj Sıkıntısına Son !

25 Mart 2015
Tunçmatik' le Şarj Sıkıntısına Son ! - Akıllı Telefonlarda şarj sıkıntısı çekenler için yanlarında rahatlıkla taşınabilecek şarz cihazı ile akıllı telefonlarınızın şarj sorunu bitecek.

Akıllı Telefonlarda şarj sıkıntısı çekenler için yanlarında rahatlıkla taşınabilecek şarz cihazı ile akıllı telefonlarınızın şarj sorunu bitecek.

Öyle bir dönemdeyiz ki neredeyse herkes de akıllı telefonlar bulunuyor. Akıllı Telefonlar artık birçok işimizi görürken şarj sıkıntıları da artıyor. Akıllı Telefonlarda şarj sıkıntısı çekenler için yanlarında rahatlıkla taşınabilecek şarz cihazı ile akıllı telefonlarınızın şarj sorunu bitecek. Kablosuz olan bu şarz cihazı kredi kartı inceliğinde ve 50 gr ağırlığı bulunan bu cihaz yani Tunçmatik Energy Card telefonlarınızın şarj sıkıntısını bitiriyor. Yeni powerbank çözümlü olan " Energy Card " piyasaya sundu. Uzun ömürlü olan lityum-ion bataryası ile 0.8 şarj kapasitesi bulunuyor. Akıllı Telefonlara entegre edilebilecek micro USB soketiti bulunuyor. Yüksek derecede güvenlikle tasarlanan bu cihaz kısa devreye, aşırı güce karşı cihaz korunuyor. Pil kapasitesini gösteren 4 tane LED'de bulunuyor.