Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter,Diğital India'nın Sosyal Ağ Projesine İmza attı

Twitter,Diğital India'nın Sosyal Ağ Projesine İmza attı

26 Mart 2015
Twitter,Diğital India'nın Sosyal Ağ Projesine İmza attı - Tüm dünyada yoğun olarak kullanılan sosyal ağ Twitter politik gelişmeler için de irtibat aracı oluyor. Twitter Hindistan hükümetine bağlı olan Diğital India ile yeni bir projeye imza attı.

Tüm dünyada yoğun olarak kullanılan sosyal ağ Twitter politik gelişmeler için de irtibat aracı oluyor. Twitter Hindistan hükümetine bağlı olan Diğital India ile yeni bir projeye imza attı.

Sosyal medya devlerinden biri olan Twitter kişisel paylaşımlar için kullanıldığı gibi politik düşünceler için de yoğun olarak kullanılan bir sosyal ağ. Tüm dünyada yoğun olarak kullanılan sosyal ağ Twitter politik gelişmeler için de irtibat aracı oluyor. Twitter Hindistan hükümetine bağlı olan Diğital India ile yeni bir projeye imza attı. Hindistan Halkı politika paylaşımları ve hükümet çalışmalarını twitterdan bilgi sahibi olabilecek. Hindistan halkı Samyad Projesi sayesinde kuruma ya da politikacı yapılan cevapsız çağrılar ile sisteme kayıt yaptırabilecek. Bu sayede kullanıcılar bütün gelişmelere bildirimler sayesende direk olarak telefonda takip edebilecek. Örnek olarak yapılan tweet' ler den biri Hindistan Başbakanı Narendra Modi bu gelişmeyi kullanarak ülke için ilk adımı atmış oldu. Kayıt için çağrı numarası bırakan Narendra Modi, SMS üzerinden Tweet almanın önünü açtı.SMS olabilir olan kullanıcılar çevrim içi olmasa daha bu bildirimlere ulaşabiliyor.Hindistan Başbakan'ından sonra İlk Tweetlerini atan Demiryolları ile ilgili bakanlık ve Bangalore Şehir Polisi oldu.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Twitter, Hindistan, Diğital İndia, Narendra Modi