Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter' dan Canlı Bağlantı

Twitter' dan Canlı Bağlantı

26 Mart 2015
Twitter' dan Canlı Bağlantı -  Canlı Yayın odaklı olan Periscope' yi 50 ile 100 milyon dolar arasında bir fiyata satın aldan Twitter, Twitter üyeliğinizle kayıt olup takipçilerinizle canlı olarak yaşadıklarını paylaşabileceksiniz.

Canlı Yayın odaklı olan Periscope' yi 50 ile 100 milyon dolar arasında bir fiyata satın aldan Twitter, Twitter üyeliğinizle kayıt olup takipçilerinizle canlı olarak yaşadıklarını paylaşabileceksiniz.

Sosyal Medya devi Twitter geçtiğimiz yıl video paylaşım ağı Vine kullanıcılara sunmuştu. Twitter tüm açıklarını kapatırken Twitter' a yeni özellikler sunmuştu video ve GIF paylaşma desteğini kullanıcılarını sunan Twitter küçük değişikliklerde gerçekleştirmeye devam etti. Twitter yeni bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Canlı Yayın odaklı olan Periscope' yi 50 ile 100 milyon dolar arasında bir fiyata satın aldan Twitter, Twitter üyeliğinizle kayıt olup takipçilerinizle canlı olarak yaşadıklarını paylaşabileceksiniz. Özellikler bunlarla da sınırlı değil canlı bağlantılara yorum yapabilecek ve beğeni düzeyini gösterme imkanı sağlıyor. Periscope canlı bağlantıları yeniden oynatma ve çeşitli ifadeler gönderme özelliği de bulunuyor. Pericope şimdilik sadece iOS platformunda kullanılabiliyor.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Twitter, Pericope, Canlı Bağlantı, iOS, GIF