Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple' dan Yeni Hamle

Apple' dan Yeni Hamle

27 Mart 2015
Apple' dan Yeni Hamle - Geçtiğimiz yıl Apple ses sistemleri ve kulaklık için çalışmalar yürüttüğü tahmin edilebiliyordu. Geçtiğimiz yıl Beats Electronics' i satın almasıylada bunun tahmin'den gerçeğe doğru ilerlediği düşünülürken satın alındığından bu yana hiçbir ürün yada geliştirme tanıtımı yapılmadı.

Geçtiğimiz yıl Apple ses sistemleri ve kulaklık için çalışmalar yürüttüğü tahmin edilebiliyordu. Geçtiğimiz yıl Beats Electronics' i satın almasıylada bunun tahmin'den gerçeğe doğru ilerlediği düşünülürken satın alındığından bu yana hiçbir ürün yada geliştirme tanıtımı yapılmadı.

Geçtiğimiz yıl Apple ses sistemleri ve kulaklık için çalışmalar yürüttüğü tahmin edilebiliyordu. Geçtiğimiz yıl Beats Electronics' i satın almasıylada bunun tahmin'den gerçeğe doğru ilerlediği düşünülürken satın alındığından bu yana hiçbir ürün yada geliştirme tanıtımı yapılmadı. New York Times' ın yaptığı habere göre Apple başka işler için yoğun olarak çalışıyor. Yapılan haberde Apple' ın Beats ile ortak çalışma sürdürdüğü ortaya atılırken Apple' ın Spotfy' e rakip olmayı planladığı ortaya konuluyor. Apple çevrimiçi müzik hizmeti olan Beats Music uygulamayı geliştirmek için adımlar attığı söyleniyor. Apple' ın Beats Music servisini OS 8.4 sistemine entegre edeceği de söyleniyor. Ünlü artistlerin özel albümlerinin olabileceği ve bu sayede müzik severlerin uygulamayı kullanmaya yönlendirilecek bir çalışma olacağı düşünülüyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası