Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :

GTA 5' te Skandal

27 Mart 2015
GTA 5' te Skandal - Vazgeçilmez olan oyun dünyasında önceden eski konsolların ömrünü tüketmesine az kala ortaya çıkmış olan Grand Theft Auto 5 oyun dünyasına damgasını vurmuştu.

Vazgeçilmez olan oyun dünyasında önceden eski konsolların ömrünü tüketmesine az kala ortaya çıkmış olan Grand Theft Auto 5 oyun dünyasına damgasını vurmuştu.


Vazgeçilmez olan oyun dünyasında önceden eski konsolların ömrünü tüketmesine az kala ortaya çıkmış olan Grand Theft Auto 5 oyun dünyasına damgasını vurmuştu. Rockstar Games' in en yoğun ilgiyle karşılanan oyunu GTA 5'i PlayStation 4 ve Xbox One platformundaki cihazlara da sunmuştu. Uzun bir süredir yoğun ilgiyle PC sürümü beklenirken sürekli ertelenen GTA 5, büyük skandal ile karşılaştı. GTA 5 oyuncularından biri GTA 5' e gelen güncellemenin grafik detaylarınıda düşürdüğünü iddia etti. Bu durum üzerine 1.00 ile 1.08 sürümleri karşılaştırmasıyla 1.08' in grafiklerinin düşürüldüğü ortaya çıktı.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, GTA, GTA 5, PC, Xbox One, Rockstar Games