Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Reklam Hizmetini Geliştiriyor

Google Reklam Hizmetini Geliştiriyor

28 Mart 2015
Google Reklam Hizmetini Geliştiriyor - Sürekli olarak her hizmetten veri toplayan Google, sürekli kaliteyi arttırmak ve hizmet stratejisini geliştirmek için çalışmalara devam ediyor.

Sürekli olarak her hizmetten veri toplayan Google, sürekli kaliteyi arttırmak ve hizmet stratejisini geliştirmek için çalışmalara devam ediyor.

Sürekli olarak her hizmetten veri toplayan Google, sürekli kaliteyi arttırmak ve hizmet stratejisini geliştirmek için çalışmalara devam ediyor. Google' ın veri toplama amaçlarından biride verdiği reklam hizmetleri. Bildiğimiz gibi Google reklam hizmetini Google Chrome, Gmail, Youtube ve Maps hizmetlerinde yayınlıyor. Google reklam hizmeti için yeni bir çalışma ile karşımıza çıkıyor. Google reklam hizmeti için televizyon dünyasında kişiye özel reklamlar sunmayı planlıyor. Kişiye özel olacak olan bu reklam hizmeti televizyon dünyasında izlediğimiz takip ettiğimiz içeriklere göre en yakın reklamları yayınlamaya başlayacak. Google' ın bu hizmeti Kansas City' de şimdilik yerel reklamlarla kullanılmaya başlandı. Google bu çalışma ile kısıtlı kalmadı ve Google Tv mecrasına ödenecek olan reklam ücretleri ödeyenler için daha tasarruflu hale getirdi. Google şirketi reklamların yayınlandığı kadar ücret ödenmesi için bu çalışmayla reklam verenlere daha iyi hizmet sunuyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası