Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle' dan Sınırlı İnternet Kullanıcılarına Müjde

Google' dan Sınırlı İnternet Kullanıcılarına Müjde

28 Mart 2015
Google' dan Sınırlı İnternet Kullanıcılarına Müjde - Google Web tarayıcısı olan Chrome' u geliştirmeye devam ediyor. Google Chrome tarayıcısı artık çok kota harcamanın önüne geçiyor.

Google Web tarayıcısı olan Chrome' u geliştirmeye devam ediyor. Google Chrome tarayıcısı artık çok kota harcamanın önüne geçiyor.

Google Web tarayıcısı olan Chrome' u geliştirmeye devam ediyor. Google Chrome tarayıcısı artık çok kota harcamanın önüne geçiyor. Google yeni bir geliştirme ile web tarayıcıya bir eklenti ile çok kota harcamanın önüne geçilebiliyor. Chrome' da veri sıkıştırma ile tasarruf elde edilebilecek. Yakın zamanda gerçekleşecek bu eklenti üzerinde çalışmalar devam ediyor. Fakat şunu belirtmekte fayda var Mobil cihazlarda olduğu gibi eklenti dahili olarak masaüstü Chrome kullanıcılarını sunulmayacak. Veri tasarruf eklentisi Beta aşamasında geliştirilmeye devam ediyor. Kısa sürede 7 bin' den fazla kullanıcıya sahip olan Google Chrome sınırlı internet kullanıcılarına çok faydalı olacak.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası