Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYanınızda taşıyabileceğiniz bir masa ister miydiniz?

Yanınızda taşıyabileceğiniz bir masa ister miydiniz?

30 Mart 2015
Yanınızda taşıyabileceğiniz bir masa ister miydiniz? - Defter şeklinde tasarlanmış dosya gibi görünen fakat birden fazla nesneye dönüşebilen bir masanız olsun ister miydiniz. Artık hayal değil gerçek oldu.

Defter şeklinde tasarlanmış dosya gibi görünen fakat birden fazla nesneye dönüşebilen bir masanız olsun ister miydiniz. Artık hayal değil gerçek oldu.

Defter şeklinde tasarlanmış dosya gibi görünen fakat birden fazla nesneye dönüşebilen bir masanız olsun ister miydiniz. Artık hayal değil gerçek oldu. origami sanatı ile tasarlanmış Bookniture istediğiniz nesneye dönüşebiliyor. Bookniture defter, dosya, masa, dikey masa, mini pufa dönüşebiliyor. İlginç tasarımlı Bookniture origami sanatıyla tasarlamış olmasıyla dikkat çekiyor. Hong Kong' lu Mike Mak adlı origami tasarımcısı Bookniture adlı ürününü tanıttığından bu yana 4 binin üzerinde satış yaptığı bu ürün sayesinde 450 bin dolar topladığı açıklandı. Bookniture Mayıs ayından sonra 90 dolarlık etiketle sunulacağı açıklandı.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Bookniture, Origami Sanatı, Hong Kong, Mike Mak