Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriNividia' nın Beklenen El Konsolu Geliyor

Nividia' nın Beklenen El Konsolu Geliyor

30 Mart 2015
Nividia' nın Beklenen El Konsolu Geliyor - Ekran Kartı üreten firmalardan biri olan Nvidia şirketi 2013 yılında gerçekleştirmiş olduğu Android tabanlı olan el konsolu tanıtmıştı. Android tabanlı el konsolu Nvidia Shield Portable gücünü Tegra 4' ten alıyordu.

Ekran Kartı üreten firmalardan biri olan Nvidia şirketi 2013 yılında gerçekleştirmiş olduğu Android tabanlı olan el konsolu tanıtmıştı. Android tabanlı el konsolu Nvidia Shield Portable gücünü Tegra 4' ten alıyordu.

Ekran Kartı üreten firmalardan biri olan Nvidia şirketi 2013 yılında gerçekleştirmiş olduğu Android tabanlı olan el konsolu tanıtmıştı. Android tabanlı el konsolu Nvidia Shield Portable gücünü Tegra 4' ten alıyordu. Yüksek grafik detaylı oyunları da destekleyebilen Nvidia Shield Portable Xbox kontrolcüsüne benzeyen fiziksel tuşları ile de dikkat çekmişti. 2 yıldır yeni nesli yayınlanmayan Nvidia Shield Portable merak konusu oldu. Nvidia' nın mobil işlemcisi olan Tegra X1 ile AnTuTu gelir gelmez rekor kırmasıyla Nividia şirketinin bu işlemciyi yeni nesil konsollarda da kullanması bekleniyordu. Bekleyişler sona erdi. Nvidia Shield Portable 2 haberlere gelmeye başlandı. Bluethooth.org sitesinin Wi-Fi ile Bluetooth sertifikaları paylaşmasıyla ortaya çıkan Nvidia Shield Portable 2 yakın zamanda gelecek gibi görünüyor. Nvidia Shield Portable 2' nin Wi-Fi donanımı ise 2.4GHz ve 5GHz band frekansı ve yüksek hızlı Wi-Fi 802.11ac özelliklerine sahip olacağı sertifikalarda görülüyor. Bluetooth 4.1 teknolojisi ile gelecek olan Nvidia Shield Portable 2, Android 5.0 Lollipop ile gelmeyi planlıyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Nvidia Shield Portable 2, Nvidia, Android, Wi-Fi, Bluetooth, Tegra 4