Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTürkiyede Hayat Durdu

Türkiyede Hayat Durdu

31 Mart 2015
Türkiyede Hayat Durdu - Tünkiye' nin genelinde elektrik sıkıntıları yaşandı. Saat 10: 36 da gerçekleşen elektrik kesintisi Türkiye' nin birçok ilinde trafiği felç etti.

Tünkiye' nin genelinde elektrik sıkıntıları yaşandı. Saat 10: 36 da gerçekleşen elektrik kesintisi Türkiye' nin birçok ilinde trafiği felç etti.


Tünkiye' nin genelinde elektrik sıkıntıları yaşandı. Saat 10: 36 da gerçekleşen elektrik kesintisi Türkiye' nin birçok ilinde trafiği felç etti. Elektriğin gitmesi ile tüm trafik ışıklarının çalışmadığı yoğun nüfusu olan illerde zincirleme kazalar oluştuğu gelen bilgiler arasında. Türkiye de gerçekleşen bu elektrik kesintisinin nedeninin tam olarak açıklanmaması dikkat çekiyor. Özelliklede İstanbul ve Ankara gibi bir yerde elektriklerin kesilmesi sosyal medyada da büyük etki yarattı. İstanbul' da Metro tramvay seferleri iptal edildi. Metro ve tramvaylarda yoğun bekleyişler oldu. 6 saat sonra bazı illerde bazı ilçelere elektrik verildi. Elektrik kesintisinin yoğun yaşandığı iller Kocaeli, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Bitlis, Denizli, Konya, Çanakkale, Hatay, Eskişehir, Bilecik ve Samsun oldu. 


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Elektrik, Türkiye, Türkiye' de Elektirik Kesintisi, İstanbulda Zincirleme Kaza