Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriBir Tweet Firmaya %4 değer Kattı

Bir Tweet Firmaya %4 değer Kattı

01 Nisan 2015
Bir Tweet Firmaya %4 değer Kattı - Bir şirketin yöneticisi ya da sahibisiniz. Şirketinizin ve şahsınızın günümüzde her şirket ve yöneticinin olduğu gibi sosyal medya hesapları da var.

Bir şirketin yöneticisi ya da sahibisiniz. Şirketinizin ve şahsınızın günümüzde her şirket ve yöneticinin olduğu gibi sosyal medya hesapları da var.

Sosyal Medya artık şirketlerin büyük gelir kaynağı oldu. Sosyal Medya sayesinde birçok firma piyasa değerlerini arttırdı. Sosyal Medya' da bir tweet sayesinde firma sahihi firmasına 900 milyon dolar kazandırdı. Farklı sektörlerde yatırımları olan özellikle de yoğun olarak Tesla Motors kurucusu olarak bilinen Elon Musk, Tesla Motors ile ilgili bir tweet attı. Attılan tweet 5600' den fazla favorilere eklenen bu twitte sadece 10 dakika içerisinde 6904 defa retweet' lendi. 115 karakterlik bu tweet yoğun bir kileye ulaştı. Bu tweet sayesinde Tesla Motors şirketinin hisseleri sadece 10 dakika içerisinde % 4 artış görüldü. Sadece %4 olan artış tam 900 milyon dolar getirdi.

Peki Bu Tweet' de ne yazıyordu ?

Elon Musk twitter' da paylaşmış olduğu 900 milyon dolar kazandıran tweetinde Tesla Motors' un yeni bir ürün tanıtabileceğini ve bu ürünün 30 Nisan' da açıklayacağı fakat altını çizerek bu ürünün kesinlikle otomobil olmadığını belirtti.

Aryıca Tesla Motors firması Türkiye 2016 yılında yapmayı planladığı bir proje olduğu biliyorduk. Şirketin kariyer sayfasında Servis Müdürü arayışında olması gelecek günlerde personel arayışınında olabileceğini gösteriyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Elon Musk, Sosyal Medya, Tesla Motors, Twitter