Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAsus Cromebook Flip Geliyor

Asus Cromebook Flip Geliyor

01 Nisan 2015
Asus Cromebook Flip Geliyor - İnternet ve teknoloji devrelerinden biri olan Google, dost markalar ile olan çalışmalarından biri olan yeni serisini yayınladı.

İnternet ve teknoloji devrelerinden biri olan Google, dost markalar ile olan çalışmalarından biri olan yeni serisini yayınladı.

İnternet ve teknoloji devrelerinden biri olan Google, dost markalar ile olan çalışmalarından biri olan yeni serisini yayınladı. Yeni modellerini dost markası Asus ile beraber tanıtan Google, Chrome OS işletim sistemine sahip olan Chromebook serisinin fiyatları şaşırtıyor. Asus ile yaptığı yeni modeli tam çevrilebilir Asus Cromebook Flip' i tanıttı. Esnek olan bu ürün tam 11.6 inç ekrana sahip. Asus Cromebook Flip 4 çekirdek Quad işlemcisine sahip bulunuyor. 2 GB belleği olan 16 GB dahili hafızaya sahip olan Asus Cromebook Flip kısa zamanda piyasaya 249 dolardan sunulacak gibi görünüyor. Google' un Asus ile tanıttığı diğer modeli ise Monitör ve Tv' ye büyük kolaylık ile bağlanarak eşimin sağlayabilen Chromebit oldu. 100 dolardan daha düşük fiyata sunulacak olan Chromebit USB bellek görünümünde. Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Asus, Quad, Google, Chrome OS, Asus Chromebook Flip