Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYouTube' un yeni servisiyle video indirmek artık daha kolay

YouTube' un yeni servisiyle video indirmek artık daha kolay

03 Nisan 2015
YouTube' un yeni servisiyle video indirmek artık daha kolay - Artık Youtube' de beğenmiş olduğumuz videoları PC' ye daha kolay indirebileceğiz.

Artık Youtube' de beğenmiş olduğumuz videoları PC' ye daha kolay indirebileceğiz.

Bildiğimiz gibi YouTube önceden PayPal ' de çalışanlardan biri tarafından 2005 yılında kurulmuştu. Yoğun kullanıcı olan YouTube günümüzün en çok kullanılan video paylaşım platformu haline geldi. İlginç, komedi, müzik şarkılarımızı da, yaptığımız şakaları isteğimiz videoları atıp milyonlara ulaşmak YouTube ile mümkün olmuştu. Youtube' da yaşadığımız büyük sorunlardan biri olan istediğimiz videoları indirmek eziyet oluyordu . Artık Youtube' de beğenmiş olduğumuz videoları PC' ye daha kolay indirebileceğiz. YouTube indirmekle de sınırlı değil. Youtube' de istedğimiz videoları kesebilecek Istagram, Vine gibi sosyal paylaşım platformunda da 15 saniyelik ve 6 saniyelik video'dan alıntı yapabileceğiz.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Youtube, PaPal, Vine, Instagram