Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriKapılarınızı Artık Telefondan Takip Edebileceksiniz

Kapılarınızı Artık Telefondan Takip Edebileceksiniz

03 Nisan 2015
Kapılarınızı Artık Telefondan Takip Edebileceksiniz -  Firma Smart Lock adındaki teknolojisini tanıttı. Smart Lock sayesinde telefonunuza bir uygulama ile kapılarınızı takip edebileceksiniz.

Firma Smart Lock adındaki teknolojisini tanıttı. Smart Lock sayesinde telefonunuza bir uygulama ile kapılarınızı takip edebileceksiniz.

Teknoloji geliştikçe yeni telefon, tablet, bilgisayar üretiliyor. Peki teknoloji dünyasında biraz daha sınırlar aşılırsa? Önceden garaj, otopark bariyeri ya da apartman kapısı üzerinde çalışmalar olabileceğini söyleyen Jani telefondan takip edebilmenin duyurusunu yapmıştı. Fakat bu çalışma biraz daha farklı olarak Friday firmasından geldi. Firma Smart Lock adındaki teknolojisini tanıttı. Smart Lock sayesinde telefonunuza bir uygulama ile kapılarınızı takip edebileceksiniz. Özel olarak üretilmiş olan kilitler sayesinde Evimizi iş yerimizi takip edebiliyoruz. Takip etmemiz için gerekli olan sadece Friday Laps uygulamasını telefonunuza indirmek. Bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun kapının açılıp açılmadığı kapıyı açık unutup unutmadığınızı kapıda kalmış misafirinize kapıyı açma imkanı sağlıyor. Bununla da sınırlı değil evinizdeki her odaya farklı şifre Bluetooth ve Wi-Fi' da imkanı sağlıyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası,