Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSkype' tan Yeni Güncelleme

Skype' tan Yeni Güncelleme

04 Nisan 2015
Skype' tan Yeni Güncelleme - Skype' tan gelen haberlere göre Skype Android sürümüne yeni bir güncelleme getirdi.

Skype' tan gelen haberlere göre Skype Android sürümüne yeni bir güncelleme getirdi.

Görüntülü arama ve metin bazlı Masaüstü Bilgisayar, iOS ve Android platformunda yoğun olarak kullanılan Skype, iOS sürümünde daha çok özellikle dikkat çekiyordu. iOS sürümün özellikleri Android sürümde olmaması Skype Android' i geride bırakmıştı. 

Skype Yeni Güncelleme Geliyor

Skype' tan gelen haberlere göre Skype Android sürümüne yeni bir güncelleme getirdi. Yeni yayınlanan Skype Android' in Version 5.3' e güncellendiği gelen bilgiler arasında. Skype Andorid' e gelen bu güncelleme sayesinde önceden Masaüstü bilgisayarlar da ve iOS kullanılan tüm özellikler Skype Android' e de geldi. 

Skpye Andoid' e Gelen Yeni Özellikler Neler ?

Masaüstü bilgisayarlar da kullandığımız gibi sadece emote li mesaj yolladığımızda sistem otomatik olarak büyütüyor. Mesaj yazarken başka bir uygulamaya geçtiğimizde mesaja kaldığımız yerden devam edebilme özelliği var. Skype' ta iken başka uygulamalara geçtiğiniz zamanlarda Skype geri döndüğünüzde kaldığınız kısma otomatik geri dönebiliyorsunuz. Grup sohbet avatarlar seçeneğinde de güncelleme getirildi. Çoklu hesap kullananlar için çoklu hesap kullanma özelliği de geldi.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Skype Android, Skype iOS