Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiPhone için Yandex.Mail

iPhone için Yandex.Mail

04 Nisan 2015
iPhone için Yandex.Mail - E-posta kullanıcıların yoğun olarak kullandığı Yandex yeni bir geliştirme ile karşımıza çıkıyor.YandeX' in iPhone kullanıcıları için özel geliştirdiği Yandex.Mail uygulaması büyük kolaylıklar sunuyor.

E-posta kullanıcıların yoğun olarak kullandığı Yandex yeni bir geliştirme ile karşımıza çıkıyor.YandeX' in iPhone kullanıcıları için özel geliştirdiği Yandex.Mail uygulaması büyük kolaylıklar sunuyor.

E-posta kullanıcıların yoğun olarak kullandığı Yandex yeni bir geliştirme ile karşımıza çıkıyor.YandeX' in iPhone kullanıcıları için özel geliştirdiği Yandex.Mail uygulaması büyük kolaylıklar sunuyor. Yandex.Mail uygulamasında ana ekran bölümünde E-posta için kullanılan araçlar ekrandan ayrılarak daha hızlı hale geldi. Tek bir hamle ile gelen kutusu, diger kutular, arama çubuğu gibi diğer tüm araçları kontrol edebilirsiniz.Yandex.Mail gelen E-postalarını silmek yada okundu olarak işaretlemek için sağ ile sola doğru sürükleyebilirsiniz. Ayrıca gelen E-postaları özetini gösterdiğinden dolayı E-postanın içine girmeden ne olabileceğini anlayabiliyoruz.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, E-posta, Mail, Mail Yandex, Yandex.mail, iPhone