Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriZararlı Yazılım Yüklenmesi İmkansızla Yarışan Android

Zararlı Yazılım Yüklenmesi İmkansızla Yarışan Android

06 Nisan 2015
Zararlı Yazılım Yüklenmesi İmkansızla Yarışan Android - Geçtiğimiz yıl açık kaynak kodlu olan Android Platformu için zararlı yazılımları önleme amaçlı çalışma yapacağını söyleyen Google, geçen yıl açıklamasını yaptığı güvenlik tedbirlerini raporlarla gerçekleştirdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl açık kaynak kodlu olan Android Platformu için zararlı yazılımları önleme amaçlı çalışma yapacağını söyleyen Google, geçen yıl açıklamasını yaptığı güvenlik tedbirlerini raporlarla gerçekleştirdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl açık kaynak kodlu olan Android Platformu için zararlı yazılımları önleme amaçlı çalışma yapacağını söyleyen Google, geçen yıl açıklamasını yaptığı güvenlik tedbirlerini raporlarla gerçekleştirdiğini açıkladı. Geçtiğimiz yıla oranla artık zararlı yazılım yüklenme oranı % 1' e düştü. Google' un gerçekleştirdiği yazılımlardan sonra % 99 güvenirlikli Android platformundaki cihazlarına zararlı yazılım yüklenmesi artık imkansız gibi görülüyor. 

Peki, % 1' lik oran?

Google Play ' den uygulama indirirken bazı uygulamalar da sıkıntılar yaşıyoruz. Bu sıkıntılardan biri de indirmek istediğimiz bir uygulamanın indirememesi bu durum genellikle Android platformunun bu zararlı yazılımı görüp izin vermediğinden kaynaklanıyor. Bu oran % 1 olmasına ramen Google Play' de bulunan zararlı yazılım olama oranı % 0.15 kadar istediğiniz uygulamaları modifiyeli APK dosyaları yerine Google Play' i kullanmanız sizin cihazınız için faydalı olacak.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google, Google Play, Android, Açık Kaynak Kodu, Zararlı Yazılım,