Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriÖzgür İnternet Erişimi İçin PureVPN

Özgür İnternet Erişimi İçin PureVPN

07 Nisan 2015
Özgür İnternet Erişimi İçin PureVPN - Rehin alınan sonrasında öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz' ın öldürülmesinden sonra fotoğrafların sosyal medyada yoğun olarak bulunmasından dolayı Anadolu ajansı tarafından yayınlanan haberde; Twitter ve Youtube' ye erişimin sonlandığını Erişim Sağlayıcıları Birliğinin mahkeme kararı ile bu erişimi durdurduğunu açıkladı.

Rehin alınan sonrasında öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz' ın öldürülmesinden sonra fotoğrafların sosyal medyada yoğun olarak bulunmasından dolayı Anadolu ajansı tarafından yayınlanan haberde; Twitter ve Youtube' ye erişimin sonlandığını Erişim Sağlayıcıları Birliğinin mahkeme kararı ile bu erişimi durdurduğunu açıkladı.


Rehin alınan sonrasında öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz' ın öldürülmesinden sonra fotoğrafların sosyal medyada yoğun olarak bulunmasından dolayı Anadolu ajansı tarafından yayınlanan haberde; Twitter ve Youtube' ye erişimin sonlandığını Erişim Sağlayıcıları Birliğinin mahkeme kararı ile bu erişimi durdurduğunu açıkladı. Twitter ve YouTube' nin sınırlandırılmasından sonra Özgür internete erişim yöntemleri için ilk akla gelen' lerden biri VPN oluyor. Türkiye' deki kullanıcılar için PuroVPN adlı firma özel bir kampanya yaptı. PureVPN' ye kayıt olanlar 3 gün boyunca özgür internete kavuşabilecek. Geçen bu 3 günün sonrasında PureVPN' yi kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar kupon kodu olan "OZGURINTERNET" girdikten sonra %20 indirim sahip olabilecek. Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası