Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook' a WhatsApp Entegresi Geldi

Facebook' a WhatsApp Entegresi Geldi

07 Nisan 2015
Facebook' a WhatsApp Entegresi Geldi - Sosyal Medya devlerinden biri olan facebook gelişmeye devam ediyor. Geçen yıl Facebook yaygın mesajlaşma hizmeti olan WhatsApp uygulamasını 22 milyar dolara satın almıştı.

Sosyal Medya devlerinden biri olan facebook gelişmeye devam ediyor. Geçen yıl Facebook yaygın mesajlaşma hizmeti olan WhatsApp uygulamasını 22 milyar dolara satın almıştı.

Sosyal Medya devlerinden biri olan facebook gelişmeye devam ediyor. Geçen yıl Facebook yaygın mesajlaşma hizmeti olan WhatsApp uygulamasını 22 milyar dolara satın almıştı. Facebook şimdi WhatsApp için yeni bir çalışma ile gündeme geldi. Bildiğimiz gibi Facebook geçen günlerde yayınlamış olduğu yeni mobil sürümü olan v31.0.0.7.13'te WhatsApp'a yer verdi.Facebook kendi kanatları altına aldığı WhatsApp' I kendi uygulamasına entegre etti. Facebook' ta yapılan paylaşımları WhatsApp' ta artık paylaşabilme seçeneğide bulunuyor. Facebook' un bu çalışmadan sonra ne gibi çalışmalar yapıcağını zaman göstericek.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası