Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYorum Ekleme Özelliği Geldi

Yorum Ekleme Özelliği Geldi

09 Nisan 2015
Yorum Ekleme Özelliği Geldi - Sosyal Medya devlerinden biri olan Twitter gelişmeye devam ediyor. Sosyal Medya' nın göz bebeklerinden biri halinde olan Twitter sürekli yeni güncellemeler ile gelişmeye ve kullanıcı arttırmaya devam ediyor.

Sosyal Medya devlerinden biri olan Twitter gelişmeye devam ediyor. Sosyal Medya' nın göz bebeklerinden biri halinde olan Twitter sürekli yeni güncellemeler ile gelişmeye ve kullanıcı arttırmaya devam ediyor.

Sosyal Medya devlerinden biri olan Twitter gelişmeye devam ediyor. Sosyal Medya' nın göz bebeklerinden biri halinde olan Twitter sürekli yeni güncellemeler ile gelişmeye ve kullanıcı arttırmaya devam ediyor.Geçen sene Twitter' ın tasarım değişikliği yapmasıyla' da yoğun ilgi görmüştü. Sürekli gelişmeye devam eden twitter geçtiğimiz aylarda Twitter' a uygulama içi tarayıcı özelliği getirmişti. Yoğun kullanıcıya sahip olan Twitter bu defa kullanıcılarının istekleri üzerine hareket etmeye başladı. Twitter, kullanıcılarının yoğun olarak istediği yorum özelliğini yakın zamanda herkesin kullanımına sunmayı planlıyor. Şimdilik sadece bazı kişilerde bulunan bu özellik kısa sürede her kullanımına sunulacak. Twitter' a yorum ekleme özelliği 140 karakter kısıtlaması olmadan gelicek.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Twitter, Sosyal Medya, Tarayıcı, Uygulama