Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook Mesenger PC' ye Geliyor

Facebook Mesenger PC' ye Geliyor

09 Nisan 2015
Facebook Mesenger PC' ye Geliyor - Çok kullanıcısı olan sosyal medya devlerinden Facebook firması yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor.

Çok kullanıcısı olan sosyal medya devlerinden Facebook firması yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor.

Çok kullanıcısı olan sosyal medya devlerinden Facebook firması yeni gelişmelerle karşımıza 
çıkıyor. Facebook mesajlaşma hizmeti olan Facebook Mesenger uygulaması için en son anlaşmalı Gıf tarzı içerikleri hazırlamaya yardımcı olan uygulamaları Facebook Mesenger uygulamasına getirmişti.

Facebook Mesenger PC' ye Geliyor

Facebook firması yeni bir çalışma sürdürüyor. Facebook firması bu defa Facebook Mesenger uygulamasını PC platormuna taşıyacağını duyurusunu yaptı. Facebook fiması Mesenger Pc platformundaki uygulamada Facebook' a üyeliğin zorunlu kılınacağının da altını çizdi. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz haberde de Facebook Firması mobil platformun da ki Facebook Mesenger uygulamasına Facebook' a üye olmadan da kullanabilme imkanı sunmuştu. Facebook firması Pc platformuna Facebook' a üye olmadan girişe izin vermek istemiyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Facebook, Pc Platformu, Mesenger,