Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle YouTube' yi uyardı

Google YouTube' yi uyardı

09 Nisan 2015
Google YouTube' yi uyardı -  YouTube yeni çalışmalara giderken Bloomberg' den alınan bilgilere göre Google firmasının içerik üreticileri video reklamları konusunda YouTube' ye E-posta uyarılarında bulunmuş.

YouTube yeni çalışmalara giderken Bloomberg' den alınan bilgilere göre Google firmasının içerik üreticileri video reklamları konusunda YouTube' ye E-posta uyarılarında bulunmuş.


Video paylaşım sitesi YouTube yeni bir çalışma ile karşımıza çıktı. YouTube firması bildiğimiz gibi sürekli videolarda çıkan reklamlardan rahatsız olan kullanıcıları için Music Key servisini kullanıcılara tanıtmıştı. YouTube yeni çalışmalara giderken Bloomberg' den alınan bilgilere göre Google firmasının içerik üreticileri bu reklamlar konusunda YouTube' ye E-posta uyarılarında bulunmuş. Ayrıca reklamsız servis yapmaları için yeni sözleşmelerde gönderdiği gelen bilgiler arasında. YouTube firması bu bilgilerden sonra bir açıklamada bulundu. YouTube müzik tabanlı Music Key servisinin aylık ve yıllık olarak ücretlendireceğini videoların kesintisiz reklamsız bir şekilde kullanıcıların " Premium" üyelikle kullanabileceğini açıkladı. Başka bir kaynak olan The Verge ise Youtube' ye içerik oluşturanların bazı videoları ücretli hale getireceği ve bazı videolarda ücret ödemeden izleme engeli olacağını yazdı.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Music Key, YouTube, Müzik, Video