Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFirefox' un Android Kullanıcıları Artıyor

Firefox' un Android Kullanıcıları Artıyor

10 Nisan 2015
Firefox' un Android Kullanıcıları Artıyor - Mozilla firmasının web tarayıcısı Firefox gelişmesinin faydalarını almaya başladı.

Mozilla firmasının web tarayıcısı Firefox gelişmesinin faydalarını almaya başladı.

Mozilla firmasının web tarayıcısı Firefox gelişmesinin faydalarını almaya başladı. Web tarayıcılarından biri olan Firefox' un milyonlarca masaüstü kullanıcısı bulunuyor. Teknoloji geliştikçe insanlar yoğun olarak akıllı cihazlar kullanmaya başladı. Teknoloji geliştikçe Web tarayıcılarda akıllı cihazlar için güncellemeler getiriyor. Mobil platformlarında ki web tarayıcıların kullanışlı olması kullanıcıların dikkatini çekiyor. Firefox Mobil platformunda ki Android cihazlar için uzun bir süre önce güncelleme getirmişti. Firefox web tarayıcısı çeşitli özelleştirmeleri sayesinde 1 adım önde gibi duruyor. Firefox web tarayıcısının eklenti desteğinin de yüksek olması ayrıca çevrimiçi gizliliğinde yüksek olması Firefox' un avantajlarından biri. En son arama motoru için 10 Kasım da DuckDuckGo ile anlaşan Mozilla bugün 100 milyon kullanıcısını aştığını Android platformundaki Firefox puanlamasında hep 4 ile 5 yıldız aldığını açıkladı.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Andoid, Web tarayıcı, DuckDuckGo, Firefox